dwie podświetlone dynie wycięte jak na Halloween - najlepsze horrory XXI wieku

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

TOP 10 najlepszych horrorów XXI wieku

Zebraliśmy dla Was najlepsze, najbardziej przerażające i najciekawsze horrory, jakie powstały w XXI wieku. Nasze TOP 10 znajdziecie poniżej.

10. Lighthouse (2019)

Jeden z najnowszych filmów Roberta Eggersa (Wiking, Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii) to utrzymana w czarno-białej kolorystyce historia dwóch latarników przebywających na oddalonej od siedzib ludzkich latarni morskiej. Izolacja sprawia, że stopniowo zaczynają tracić zmysły, a niegroźne do tej pory koszmary stają się zaskakująco realne. Film minimalistyczny, ale potrafi przestraszyć; ponadto na plus warto zaznaczyć świetne kreacje Willema Dafoe i Roberta Pattinsona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%