Na noże 2 z oficjalnym tytułem. Reżyser pokusił się o oryginalny zabieg

Na noże 2 od Netfliksa ma już oficjalny i dość oryginalny tytuł
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Znamy już oficjalny tytuł kontynuacji wielkiego hitu Netfliksa, czyli Na noże 2. Sądząc po samym tytule, film zapowiada się dość interesująco.

Glass Onion: A Knives Out Mystery – właśnie tak zatytułowano sequel produkcji z Danielem Craigiem. Rian Johnson miał tu zainspirować się twórczością królowej kryminału, czyli Agathy Christie, choć nie wyjawił, która dokładnie powieść posłużyła jako źródło pomysłu. Nie wiadomo jeszcze niestety, jak w tym przypadku poradzą sobie polscy tłumacze; o ile bowiem oryginalne Knives Out dość zgrabnie dało się przełożyć jako Na noże, to z kontynuacją już tak łatwo nie będzie. Prawdopodobnie efekt ich wysiłków poznamy w ciągu nadchodzących miesięcy.

Fabuła sequelu trzymana jest jak na razie w tajemnicy. Znamy za to gwiazdorską obsadę. Oprócz Daniela Craiga ponownie wcielającego się w genialnego detektywa Benoita Blanca na ekranach pojawią się nowe twarze, a wśród nich m.in. Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Madelyn Cline i Jessica Henwick. Scenarzystą i reżyserem produkcji po raz drugi został Rian Johnson.

Netflix szykuje się z premierą Na noże 2 na grudzień 2022 roku. Dokładnej daty jeszcze nie poznaliśmy. Zapewne już niedługo platforma streamingowa rozpocznie kampanię promującą film; być może wraz z pierwszymi materiałami pojawi się również dzień wyznaczonej premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie