Księżyc i Ziemia widziane z Kosmosu w filmie Moonfall

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Katastrofa widziana z Kosmosu. „Moonfall” Rolanda Emmericha na nowym plakacie

W sieci pojawił się nowy plakat nadchodzącego filmu Rolanda Emmericha, czyli Moonfall. W roli głównej zobaczymy tu Halle Berry.

Mogliśmy już zobaczyć początek produkcji, teraz natomiast przyszedł czas na oficjalny plakat kinowy. Grafika naprawdę robi wrażenie, a dodatkowo zapowiada ogromne emocje:

W nowym filmie weterana kina katastroficznego, Rolanda Emmericha, Ziemi grozi zderzenie z Księżycem. W związku z tym powstaje grupa, której zadaniem jest zapobiec gigantycznej katastrofie. Na ekranach pojawi się m.in. wspomniana już Halle Berry, ale także szereg innych doskonałych aktorów: Patrick Wilson, Donald Sutherland, John Bradley oraz Michael Peña.

Moonfall zobaczycie w kinach już 4 lutego 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się