Moonfall

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Ziemi znów grozi zagłada. Nowy zwiastun Moonfall od twórcy Dnia Niepodległości

Roland Emmerich to już uznane nazwisko, jeśli chodzi o filmy katastroficzne. Zobaczcie, jak na kolejnym zwiastunie prezentuje się Moonfall, jego najnowsze dzieło.

W nadchodzącym filmie Ziemi zagraża satelita, który wypadł z orbity i znajduje się na kursie kolizyjnym. Jeśli naukowcy nic nie zrobią, planecie grozi całkowita zagłada. Wydarzenia zapowiadają się naprawdę emocjonująco – czy to w pierwszych minutach filmu, które znalazły się już w sieci, czy też na świeżo zaprezentowanym trailerze:

W obsadzie Moonfall znaleźli się m.in. Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland, John Bradley oraz Michael Peña. Premiera obrazu już 4 lutego 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%