Mody do GTA Online na PC. Lepimy bałwana na własne ryzyko

Za oknem wiosna i powoli zbliżają się upalne dni. Jeśli wolicie zimniejsze klimaty i gracie w GTA Online, zapraszamy na mroźny powiew zimy.

Jeśli brakuje Wam śniegu w GTA Online, ktoś już znalazł na to sposób. Modder ECB2 skonstruował programik Snow in GTA: Online, który wprowadza do gry tony białego puchu.


Na YouTube pojawił się filmik prezentujący działanie moda w akcji. Zamieszczamy go na końcu tego newsa. Jeśli ktoś chciałby ulepić bałwana w GTA Online, musi niestety pamiętać, że Rockstar tępi osoby próbujące zaburzyć sieciową rozgrywkę. Dodatkowo okazało się, że modyfikacja przestała działać po ostatnim patchu do GTA V, o którym pisaliśmy wczoraj. Programik może wrócić do życia przy następnej aktualizacji gry.

Można go wtedy bezpiecznie zainstalować? Co prawda omawiany mod do GTA Online wydaje się wprowadzać zmiany czysto kosmetyczne do rozgrywki, lecz nigdy nie wiadomo, jak zareaguje na niego producent gry. Zatem pozostaje instalacja na własne ryzyko ze świadomością, że można dostać bana. Odważni mogą pobrać moda z tego miejsca.

Śnieg w GTA Online? Jest taki mod

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

53 Shares
Share53
+1
Tweet