Call of Duty Modern Warfare 3 bez platyny? Gra jest traktowana jak DLC!

Call of Duty Modern Warfare 3
Newsy PS5

Gracze nadchodzącego Call of Duty Modern Warfare 3 mogą mieć spory problem. Jeden z posiadaczy gry zauważył, że ta… nie daje możliwości wbicia platynowego trofeum na konsoli PS5. Gra jest na tym urządzeniu traktowana jedynie jako DLC do Modern Warfare 2. Recykling elementów z poprzedniej odsłony poszedł chyba odrobinę za daleko. Fani zdobywania pucharków mogą być mocno zawiedzeni! My jesteśmy.

Modern Warfare 3 bez wbijania platyny? Gracze są wściekli!

Łowcy trofeów zaraz zejdą na zawał, ale to prawda – przynajmniej na to wskazują doniesienia płynące z sieci. Okazuje się, że Call of Duty Modern Warfare 3 w wersji na PS5 nie jest traktowane jako osobna gra. Konsola wykazuje, że jest to jedynie DLC do ubiegłorocznej odsłony cyklu. To z kolei implikuje fakt, że w grze nie da się zdobyć platynowego trofeum, wszak jest to jedynie dodatek, a nie pełnoprawna produkcja.

Na problem zwrócił uwagę jeden z graczy, który umieścił w sieci stosowny screen. Co interesujące, gra w wersji na PS4 jest już oddzielną produkcją i platynowe trofeum jak najbardziej można zdobyć. Przyznacie, chyba że to wybitnie dziwny problem lub błąd, prawda?

Nie mamy pojęcia, z czego wynika ta rozbieżność. Czy jest to nietypowa decyzja twórców, a może błąd w oznaczaniu gry na poszczególne platformy? Ciężko stwierdzić. Mamy nadzieję, że choć do premiery pozostało niewiele czasu, to gra zostanie w tym wypadku „naprawiona”. Bezsprzecznie wielu fanów byłoby ogromnie rozczarowanych brakiem możliwości wbicia platyny.

Z pewnością czekacie na premierę najnowszej odsłony popularnej serii. Ta będzie mieć miejsce już 10 listopada, a więc w tym tygodniu. W grę zagracie na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Coś nam się wydaje, że to już ostatnia odsłona serii ukazująca się na starej generacji konsol. A przynajmniej taką mamy nadzieję. Niech to już ruszy do przodu! Z pewnością odbije się to pozytywnie na kolejnych odsłonach gier.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie