Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Metro Last Light Redux i jeszcze jedna gra za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store pojawiły się kolejne świetne darmówki. Gracze mogą odebrać bezpłatnie Metro Last Light Redux i intrygującego indyka.

Epic sypie darmowymi grami jak z rękawa i nic nie wskazuje na to, aby miał przestać. Firma zanotowała w zeszłym roku bardzo dobre wyniki co jednoznacznie świadczy o tym, że taktyka rozdawnictw sprawdza się bardzo dobrze.

W sklepie wydawcy pojawiły się kolejne darmowe produkcje. Możecie odebrać je do 11 lutego.

Pierwszym z rozdawanych tytułów jest doskonale każdemu znane Metro Last Light w wersji Redux. Kultowy już tytuł zabiera graczy do moskiewskiego metra, w którym walczą o przeżycie i ścierają się z dziesiątkami przeciwników. W Redux całość została wzbogacona o wszystkie DLC i liczne usprawnienia graficzne.

Drugą z rozdawanych gier jest sympatyczne i (moim zdaniem) niedoceniane For the King. Produkcja to wielki miks strategii turowej, roguelike i RPG. W ręce gracza zostaje oddana grupa wojowników, którzy eksplorują mapę, wykonują liczne zadania, odblokowują ekwipunek i oczywiście biorą udział w wielu bitwach.

Przy okazji otrzymaliśmy zapowiedź kolejnej darmówki, która trafi w Wasze ręce. Będzie nią Halycon 6: Starbase Commander w wydaniu Lightspeed Edition. To taktyczna gra RPG z zaimplementowaną mechaniką budowania baz i rozwoju załogi, która na pierwszy rzut oka przypomina bardziej rozbudowane FTL: Faster Than Light. Tytuł ten zostanie udostępniony 11 lutego, wraz z zakończeniem aktualnej oferty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%