Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Metal Gear Solid Remake – David Hayter jest zainteresowany rolą

David Hayter – oryginalny głos Solid Snake’a – jest zainteresowany rolą w Metal Gear Solid Remake. Aktor chce spełnić prośby fanów.

Wszyscy fani serii Metal Gear Solid z pewnością znają Davida Hayter’a. Aktor udzielał głosu Solid Snake’owi w prawie wszystkich odsłonach serii i jest uwielbiany przez miłośników cyklu.

Niestety, nie mogliśmy usłyszeć go w Phantom Pain, co mocno wpłynęło na odbiór produkcji i jednocześnie odrzuciło go od serii. Aktor twierdzi, że Hideo Kojima nie był fanem jego roli i dlatego zastąpił go Kiefer Sunderland.

Coraz głośniejsze plotki wspominające o Metal Gear Solid Remake dotarły również do Haytera, który wyraził chęć powrotu do roli komandosa. Byłby to ciekawy obrót spraw, a ewentualny remake zyskałby na jakości w oczach fanów.

O ile w przypadku dowolnej innej produkcji aktor głosowy nie robiłby tak dużej różnicy, to David Hayter jest otoczony swoistym kultem i w oczach fanów MGS widnieje jako „jedyny słuszny” Snake. Trudno się dziwić, wszak jego głos zdaje się idealnie pasować do doświadczonego żołnierza.

Jeśli Bluepoint faktycznie pracuje nad odnowieniem kultowej przygody, to z pewnością biorą pod uwagę angaż aktora do roli Snake’a. Zobaczymy, czy Hayter faktycznie powróci do swojej sztandarowej roli. Póki co musimy poczekać na potwierdzenie tego, że MGS Remake faktycznie powstaje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się