Tig znów wsiądzie na motocykl. Aktor potwierdza gościnny występ w Mayans M.C.

Kim Coates powróci jako Tig w Mayans M.C.
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

W serialu Mayans M.C. gościnnie wystąpi Kim Coates. Aktor wcielający się w rolę Tiga w Synach Anarchii oficjalnie potwierdził informację.

Coates zapowiedział swoje cameo w mediach społecznościowych. Choć nie zdradził wielu detali nadchodzącej roli, to i tak świetna wiadomość dla fanów; Alex „Tig” Trager był bowiem jednym z ulubionych bohaterów widzów. Jak na razie nie wiadomo niestety, czy pojawi się wyłącznie w jednym odcinku, czy też może jego postać w nowym sezonie będzie miała nieco większe znaczenie.

To nie pierwszy gościnny występ jednego z członków SAMCRO. W produkcji pojawili się m.in. Chibs (Tommy Flanagan), Happy (Daniel Labrava), a także Gemma Teller (Katey Sagal) oraz Chuck (Michael Ornstein). Nie można zapomnieć też o Marcusie Alvarezie (Emilio Rivera), który – choć należy do innego gangu – również zadebiutował właśnie w Synach Anarchii. Tig będzie zatem kolejną postacią sprawnie łączącą oba seriale w jedno uniwersum.

Akcja Mayans M.C. rozpoczyna się ok. 2,5 roku po wydarzeniach przedstawionych w Synach Anarchii. Głównym bohaterem jest tu Ezekiel „EZ” Reyes, członek tytułowego klubu motocyklowego. Jak zapewne pamiętają fani SoA, Majowie często wchodzili w drogę SAMCRO; również w tym serialu obie grupy szykują się do wojny.

4. sezon Mayans M.C. zadebiutował 19 kwietnia 2022 roku z dwoma odcinkami. Kolejne pojawiają się w cotygodniowych odstępach, a finał sezonu nastąpi 14 czerwca 2022.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie