4. sezon Mayans M.C. na ostatnim zwiastunie. Nadchodzi wojna z SAMCRO

kadr z serialu Mayans M.C.
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Mayans M.C. powraca niedługo na sezon 4. Kanał FX zaprezentował już kilka zwiastunów, w tym najnowszy – zapowiadający nawiązanie do Synów Anarchii.

Mayans wkraczają na nową drogę, na której przeszkodą dla nich okażą się właśnie członkowie SAMCRO. Jak wiadomo już od pierwszej odsłony, oba gangi rzadko walczą we wspólnej sprawie. Do tej pory nie rozwinęła się jednak między nimi otwarta wojna; na tę musimy się chyba jednak przygotować w nowym sezonie:

Wygląda na to, że Mayans M.C. – a ściślej, sezon 4. spin-offu Synów Anarchii – dostarczy nam wielu emocji. Można to wywnioskować nie tylko z intensywnego zwiastunu; wspominał o tym także showrunner serialu, Elgin James. Według jego słów sam pierwszy odcinek jest naładowany akcją. Jako że czwarta odsłona ma mieć łącznie – podobnie jak poprzednie – 10 odcinków, z pewnością czeka nas jeszcze wiele emocjonujących momentów.

4. sezon serialu zadebiutuje 19 kwietnia 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie