Wolverine ma być bardziej brutalny od Spider-Mana. Znamy miejsce akcji i możliwą premierę?

Marvel's Wolverine będzie mroczne. Znamy miejsce akcji i datę premiery?
Newsy PS5

W sieci pojawiły się nowe przecieki dotyczące Marvel’s Wolverine, czyli nowej gry od Insomniac Games. Raczej nie będzie miała wiele wspólnego ze Spider-Manem.

Insomniac Games, twórcy hitowej serii Marvel’s Spider-Man, obecnie pracują nad nową grą z uwielbianym Wolverinem, bodaj najbardziej znanym X-Manem. Wedle artysty koncepcyjnego, tytuł ten miałby zadebiutować w 2024 roku (o czym mówił też znany insider Jeff Grubb). Teraz jednak, wedle słów Daniela Richtmana (dość wiarygodnego insidera), wydawca mógł zmienić te plany.

Marvel’s Wolverine – kiedy, gdzie i jak?

Wszystko dlatego, że obecnie Insomniac ma rzekomo celować w 2025 rok, jako możliwą datę wydania pozycji. Nie bierzcie tego za pewnik, bo nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Jednocześnie pojawiły się nowe informacje o samej grze, w tym o miejscu jej akcji. Ta rozgrywać ma się w fikcyjnym Madripoor, znanym z uniwersum Marvela azjatyckim mieście pełnym przestępców i piratów. Nie wiemy, czy cała fabuła będzie się tam toczyć, czy to tylko jedna z lokacji. Wszak tytuł ma tym razem nie opierać się na koncepcji open world, a oferować szereg większych hub-ów.

Pewne jest za to, że Marvel’s Wolverine będzie bardziej brutalne i mroczne. Gra pod tym względem ma absolutnie nie przypominać Spider-Mana. Już wcześniejsze przecieki sugerowały, że chodzi o pozycję przeznaczoną wyłącznie dla dorosłego odbiorcy. Jak dla mnie – bomba, w końcu mówimy o superbohaterze, który sieka swoich przeciwników na kawałki.

Czy powyższe informacje są prawdziwe? Tego nie wiemy, więc klasycznie polecam podchodzić do nich z dystansu. Mimo wszystko ich źródło jest sprawdzone, a i wewnętrzne przesunięcie daty premiery wydaje się czymś w ogóle niezaskakującym.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie