Mad Max: mamy dobrą i złą nowinę dla fanów postapokaliptycznego uniwersum

W sieci ukazały się nowe zwiastuny, ale jednocześnie Avalanche Studios przełożyło datę premiery.

W tym roku nie będziemy więc już mieli szans by zagrać w niezwykle interesująco zapowiadający się tytuł. Studio postanowiło wykorzystać więcej czasu by doszlifować sandboksa. Teasery natomiast koncentrują się wokół pojazdu, jakim będzie po pustkowiach poruszał się główny bohater, mowa o  Magnum Opus. Pozycja ukazać się ma na: PC, PS4, PS3, Xboksa One oraz Xboksa 360.


Mad Max został stworzony w oparciu o kultowy film fabularny o tym samym tytule, 1979 roku. Fabuła opowiada jednak o zupełnie nowych wydarzeniach, nie związanych z historią przedstawioną na ekranach kin i telewizorów. Naszym celem będzie dotarcie to krainy Plains of Silence (Równin Ciszy) gdzie protagonista odnajdzie wytchnienie i spokój.

Uniwersum, które przyjdzie nam eksplorować nie jest gościnne i nieomal na każdym rogu czaić się będą przeciwnicy chcący pozbawić nas życia. Gra będzie więc od nas wymagać niemałego refleksu, zarówno gdy będziemy poruszać się na piechotę jak i podczas kierowania naszym autem. Twórcy zapewniają, że walki samochodów mają być wyjątkowo spektakularne, co zapewne ucieszy entuzjastów serii Destruction Derby.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet