Lords of the Fallen wygląda coraz lepiej. Nowy zwiastun zapowiada epicką historię

Lords of the Fallen na przepięknym i klimatycznym fabularnym zwiastunie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Lords of the Fallen wygląda pięknie, zapowiada się klimatycznie i być może namiesza w świecie gier soulslike. Zresztą, sami obejrzycie najnowszy zwiastun.

Studio Hexworks od lat pracuje nad pełnoprawnym rebootem Lords of the Fallen. Ich gra zatytułowana tak samo jak poprzednia część (koszmar SEO chyba nowym trendem wśród twórców gier?) wygląda przy tym przepięknie. Naprawdę – opublikowane do tej pory screeny budzą wielkie nadzieje. Wykreowany przez ten zespół świat ma być wielki i oferować to, co najlepsze w dark fantasy. Jeżeli tylko mechaniki rozgrywki i optymalizacja gry będą stały na wysokim poziomie, nie ma sensu raczej się obawiać.

Nadzieje budzi też najnowszy zwiastun zaprezentowany na targach Gamescom 2023. W trakcie otwierającego wydarzenia na żywo pokazano materiał skupiający się na fabule gry. Ta na razie nie zapowiada się przełomowo. Ot, jako własnoręcznie wykreowany bohater będziemy musieli uratować świat przed nieczystymi siłami. Nic specjalnego, ale pokazane z rozmachem, więc można faktycznie się jarać.

Wątpię jednak, że podstawą rozgrywki ma być sama fabuła. Jasne, to ważne, ale być może twórcy wykreują tak potężne lore, że scenariusz nie będzie istotny? Oczywiście tego nie wiemy, więc można jedynie liczyć na to, że będzie dobrze. Powyższy materiał wygląda jednak ciekawie i z pewnością zaintryguje fanów fantastyki.

Premiera gry na Xbox Series X i S, PS5 oraz PC już 13 października 2023 roku. W tym miejscu poznacie cenę i dostępne edycje gry. Z kolei tutaj pisaliśmy o wymaganiach wersji PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie