Lista znajomych umożliwi sprawdzenie czy kolega gra na PS4 czy PS5

0 komentarzy

Dzięki aktualizacji od Sony, łatwo przekonasz się przy jakiej konsoli (PS5 czy PS4) znajomy spędza czas.

Poprawki zaimplementowane przez Japończyków obejmują zaprezentowanie ikony, symbolizującej konsolę na której gra osoba z naszej listy znajomych. Łatwo więc zweryfikujemy czy ktoś korzysta z PS4 czy też PS5. Miła dla oka ikonka w ciągu chwili pozwoli rozpoznać czy przyjaciel, który planował zakup nowej konsoli, już stał się jej szczęśliwym posiadaczem.

Sony przygotowuje się do premiery nowej konsoli, a tymczasem wiele nowych ciekawostek wypływa na światło dzienne. Ostatni dowiedzieliśmy się, że połączenie z internetem nie będzie wymagane by czerpać przyjemność z posiadanych tytułów w trybie single. Czasowe problemy z dostępem do sieci, nie są rzadkością, więc dobrze, że włodarze z kraju kwitnącej wiśni, pozwolą czerpać przyjemność graczom w trybie offline.

Wielu internautów uspokoiło się też na wieść, że kontrowersyjna funkcja PS5, nie powinna rodzić negatywnych emocji. Mowa o nagrywaniu rozmów graczy. Japończycy wiedzą, że wprowadzając rozwiązanie rodem z Roku 1984, strzeliliby sobie w stopę.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się