Tak wygląda Life by You, czyli potencjalny pogromca Simsów. Nowy zwiastun i data premiery

Life by You - tak wygląda potencjalny pogromca Simsów [WIDEO]
Newsy PC

Life by You dostało nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Gra może nie imponuje grafiką, ale twórcy przygotowują dla graczy mnóstwo możliwości.

Pierwszy materiał przy okazji zapowiedzi Life by You był dość zachowawczy, ale teraz twórcy postanowili zachęcić graczy nieco bardziej. Nowy zwiastun pokazuje gameplay i tłumaczy najważniejsze atrakcje, jakie czekają na graczy. Do tego pojawiła się karta gry na Steam i Epic Games Store oraz data premiery produkcji we Wczesnym Dostępie. Tak – gra najpierw ma być rozwijana przez około rok we współpracy z fanami. Później dopiero będzie można mówić o pełnej wersji.

Life by You – zwiastun, data premiery, cena

Za tytuł odpowiadają umysły, które niegdyś dostarczyły nam m.in. The Sims 2 (m.in. Rod Humble), co zresztą widać. Life by You ma być znacznie bardziej ugruntowane w prawdziwym życiu. Twórcy chwalą się, że każda konwersacja ma odbywać się w rzeczywistym języku – zapomnijcie więc o naśladowaniu simlish. Co ciekawe, rozmowy mają być “generowane na podstawie niepowtarzalnej sytuacji danej postaci”. Do tego gracze będą mogli tworzyć własne rozmowy. Brzmi intrygująco, ale co poza tym?

Life by You ma przekonać nas obszernym edytorem nie tylko postaci gracza, ale również i mebli, ubrań, mieszkań czy świata. Pojawi się możliwość tworzenia własnych misji czy scenariuszy. Gracze zwiedzą rzekomo bogaty i różnorodny świat bez potrzeby tkwienia na ekranach wczytywania. Pojawi się również wsparcie modów, a także możliwość sterowania wieloma postaciami.

Wiemy, że wszystko jest lepsze z solidną dawką wyobraźni, dlatego dajemy Wam dostęp do szeregu narzędzi twórczych, które pozwolą Wam planować życie według własnego uznania… albo złamać jego podstawowe zasady! Chcemy, by gra Life by You była jednym z najbardziej modyfikowalnych i otwartych symulatorów życia, i nie możemy doczekać się ludzi, historii i dzieł, jakie stworzycie.

– czytamy w opisie gry

Brzmi nieźle i wcale nie będzie trzeba długo czekać, aby to przetestować. Nowa produkcja, która potencjalnie ma przekonać do siebie fanów The Sims ukaże się już 12 września 2023 roku we Wczesnym Dostępie. Na Steam nie ma obecnie ceny, ale strona EGS pokazuje, że tytuł kosztować ma 184,99 zł. Nie jest to więc szokująco dużo, ale pozostaje pytanie… jak dużo DLC będzie potrzebnych, aby w pełni czerpać radość z gry?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie