Graficzna perełka. To będzie jedna z najpiękniejszych gier przyszłego roku

Graficzna perełka. To będzie jedna z najpiękniejszych gier przyszłego roku
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zwłaszcza, kiedy wezmą się za nią moderzy.

Kingdom Come: Deliverance powinno zawitać na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w lutym 2018 roku. Gra, powstająca pod skrzydłami czeskiego studia Warhorse, przeniesie nas w średniowieczne klimaty, stawiając na realizm rozgrywki (beż żadnej magii).

Tytuł wygląda rewelacyjnie, lecz na blaszakach może osiągnąć niesamowity poziom wizualny. Wszystko oczywiście za sprawą modów. Na YouTube’owym kanale Ultimate Immersion pojawił się filmik dający nam przedsmak atrakcji. Autor materiału pochwalił się fragmentem rozgrywki, w którym użył własnych graficznych modyfikacji. Pojawią się one do pobrania wraz z premierą Kingdom Come: Deliverance, czyli na start będziemy mogli upiększyć grę.

Nie wiadomo jednak, jaki komputer będzie potrzebny do takiej zabawy. Ultimate Immersion podaje, że dysponuje następującą konfiguracją:

– Intel i7 4 Gen 4770K 3,5GHz Quad Core
– 2×8 GB DDR3 2400MHz Dual Channel
– Nvidia GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X 1607MHz

Zanim przejdziecie do filmiku, zerknijcie jeszcze na kilka screenów z Kingdom Come: Deliverance w rozdzielczości 4K:

Polacy mają Wiedźmina, Czesi przygotowują swoją średniowieczną grę

Na europejskim kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się materiał prezentujący grę (wcześniej był dostępny na kanale dewelopera), który skupia się na kinowości produkcji. Ciekawe, czy fabuła Kingdom Come: Deliverance wciągnie nas w podobnym stopniu, co ta przedstawiona w Wiedźminie 3. To zupełnie inne klimaty – w czeskiej grze nie będzie żadnego fantasy – lecz fani miecza i RPG powinni śledzić losy tego tytułu. W końcu ile razy można przechodzić Wiedźmina 3?

Kingdom Come: Deliverance będzie RPG osadzonym w średniowieczu, w którym nie zobaczymy żadnej magii, smoków i innych dziwnych stworów. Ważnym elementem ma być realistyczny i skomplikowany system walki, rozwijanie konkretnych umiejętności postaci, dbanie o reputację bohatera, a także duży otwarty świat z licznymi zadaniami pobocznymi i możliwościami wyboru (wraz z ich konsekwencjami).

W obecnej wersji zwiastuna nie widzimy daty premiery, choć we wcześniejszym mieliśmy datę 13 lutego 2018 roku. Opis filmiku z kanału PlayStation wspomina jedynie, że gra pojawi się w przyszłym roku. Oby nie było kolejnego opóźnienia…

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie