Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Kina w Polsce zamknięte do 27 grudnia

Nałożone wcześniej restrykcje zostały przedłużone. Kina w Polsce nadal pozostają zamknięte.

Kinomaniacy w naszym kraju nie mają powodów do radości, nie będą mogli obejrzeć na dużym ekranie wyczekiwanych hitów. Miejmy nadzieję, że od nowego roku wskaźnik zakażeń spadnie i znów będziemy mogli obcować z filmowymi hitami w kinowych multipleksach.

Entuzjaści X muzy, muszą znaleźć dla siebie alternatywne rozwiązanie. Doskonałym zamiennikiem zdaje się być korzystanie z możliwości platform VOD. Ostatnio pisaliśmy o produkcji Wonder Woman 1984, która ze względu na koronawirusa, poza kinami (tam gdzie pozostają otwarte) ukaże się również na platformie HBO Max. Niestety póki co niedostępnej w Polsce. Widowisko zadebiutuje w wypożyczalni internetowej na terenie USA bez dodatkowych opłat.

Koronawirus wymusza więc na studiach elastyczne podejście i dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Nie można wykluczyć możliwości, że HBO GO czy Netflix podrożeją ze względu na zwiększony popyt na usługi internetowych wypożyczalni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się