Kilka przykładów na to, jak tworzy się realizm w FIFA 16

EA zebrało garść najważniejszych elementów produkcji, które sprawiają, że ta idealnie oddaje klimat prawdziwych meczów.

Przyśpiewki, grafika, różne pory dnia w których toczą się mecze – to tylko kilka z aspektów, które składają się na realizm rozgrywki w FIFA 16. Poniżej znajdziecie najważniejsze punkty.

  1. FIFA 16 wzbogaciła się o ponad 450 nowych lub zaktualizowanych głów piłkarzy — to największa tego rodzaju aktualizacja w historii serii FIFA. To jednak nie wszystko w tym aspekcie. Na stadionach w FIFA 16 napotkacie więcej różnych warunków pogodowych (łącznie jest ich dziewięć). Standardowy zestaw pogody słonecznej, zachmurzenia, deszczu i śniegu z gry FIFA 15 został rozbudowany o mgłę, całkowite i częściowe zachmurzenie oraz różne intensywności opadów deszczu i śniegu. Dodatkowo zwiększono liczbę pór dnia.
  2. W tym roku producent dodał ponad 900 nowych przyśpiewek zarejestrowanych na trybunach stadionów z całego świata! Od Ameryki Południowej po Europę — w grze FIFA 16 trybuny jeszcze bardziej ożywają. Wśród nowych śpiewów kibicowskich znajdziecie choćby „Allez Paris” kibiców PSG i „When The Reds Go Marching In” kibiców Liverpoolu.
  3. Zmodyfikowaliśmy interfejs gry, między innymi dodając możliwość wyboru stadionu wyświetlanego w tle. Dzięki nowej opcji oglądania powtórek po zakończeniu meczu łatwiej obejrzysz najważniejsze chwile rozegranego właśnie spotkania.
  4. W ramach radości z właśnie zdobytej bramki będziecie mogli podbiec do najbliższej kamery lub ruszyć w stronę ławki rezerwowych i cieszyć się z całym zespołem.
  5. Komentatorzy będą omawiać najważniejsze wydarzenia, w tym wyniki piłkarzy lub zespołu, wielkie debiuty, a nawet plotki transferowe. Ponadto w grze pojawią elementy graficzne i wzmianki komentatorów nawiązujące do ciekawych statystyk, a także poruszające szerszy kontekst układu tabeli.
  6. W grze FIFA 16 dodatkowo rozbudowany został komentarz o kwestie dotyczące wybranych legend FUT (tylko na konsolach Microsoft), turniejów przedsezonowych i reprezentacji kobiet. Dzięki temu komentarz będzie realistyczny w każdym trybie gry.

Źródło: easports.com.pl


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

23 Shares
Share23
+1
Tweet