Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kiedy Borderlands 3? Studio Gearbox zbiera ekipę

Gra powstanie, choć prace jeszcze się nie rozpoczęły.

Poprzednie dwie części Borderlands były na tyle dobre, że kolejna odsłona stanowi jedynie kwestię czasu. Zdaje się to potwierdzać Randy Pitchford, czyli szef studia Gearbox. Zamieścił on na Twitterze wpis o takiej treści: Rekrutujemy do prac nad następnym Borderlands. To będzie coś wielkiego!

Oferty współpracy pojawiły się również na stronie dewelopera. Gearbox poszukuje m.in. pisarza mającego zająć się fabułą gry AAA. – Chcemy poznać wielkich artystów, projektantów, koderów czy producentów – zaznacza Pitchford.

Oczywiście nie wiadomo, czy nie chodzi w tym wszystkim o kolejny spin-off serii. Skoro jednak kolejna gra w uniwersum ma być czymś wielkim, stawiamy, że mowa właśnie o Borderlands z numerkiem 3.

To na pewno dobra wiadomość dla fanów cyklu. Gorsza jest oczywiście taka, że zanim usłyszymy jakiekolwiek konkrety o nowej grze, minie jeszcze sporo czasu. Teraz nie ma zupełnie o czym mówić – kwitują twórcy.

Borderlands-team

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%