I Am Groot z oficjalną datą premiery. Na produkcję Marvela nie zaczekamy długo

I Am Groot z datą premiery. Serial zadebiutuje już niedługo
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Serial osadzony w uniwersum marvelowskich Strażników Galaktyki otrzymał datę premiery. I Am Groot zadebiutuje już tego lata.

Dotychczas nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat serialu, lecz dziś Marvel wreszcie ujawnia rąbka tajemnicy. Spółka oficjalnie podała datę premiery produkcji, zamieszczając jednocześnie w poście uroczą grafikę z uwielbianym bohaterem. Zgodnie z podaną wiadomością dorastanie Baby Groota będziemy mogli śledzić na Disney+ już od 10 sierpnia. Nie wiadomo jak na razie, ile odcinków zadebiutuje tego dnia; Disney+ w odróżnieniu od Netfliksa z reguły prezentuje kolejne odcinki swoich seriali w tygodniowych odstępach, przypominając tym zresztą tradycyjną telewizję.

Szczegóły związane z fabułą serialu są jak na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że produkcja pozwoli nam zapoznać się bliżej z samą historią Baby Groota. Dowiemy się zatem nieco więcej o czasach sprzed akcji przedstawionej w Strażnikach Galaktyki, gdy bohater dorastał i brał udział w różnych zwariowanych przygodach. W pewien sposób prześledzimy zatem, jakie wydarzenia sprawiły, że wyrósł na potężnego superbohatera współpracującego z szopem Rocketem.

W oryginalnej obsadzie głosowej ponownie pojawi się Vin Diesel jako Groot. Jak na razie nie wiadomo, czy w dalszych odcinkach będzie można usłyszeć również innych Strażników Galaktyki. Nie ma również informacji na temat polskiego dubbingu. W dotychczasowych filmach z uniwersum w polskiej wersji językowej głosu Grootowi udzielał Robert Jarociński.

Oryginalny post od Marvel Entertainment wraz z uroczym plakatem promującym I Am Groot możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie