Nadchodzi serial z uniwersum Strażników Galaktyki. Premiera I Am Groot potwierdzona

Baby Groot będzie głównym bohaterem serialu I Am Groot
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Postać Groota podbiła w 2014 roku serca fanów Strażników Galaktyki. W przyszłym roku nadejdzie serial I Am Groot poświęcony dziecięcej wersji bohatera.

Produkcję zapowiedziano podczas listopadowego Disney+ Day wraz z planowanym rokiem premiery. Obecnie można już potwierdzić, że nowy tytuł pojawi się na platformie Disneya w 2022 roku. Informacja pochodzi od Jamesa Gunna, czyli reżysera Strażników Galaktyki, który podzielił się nią na swoim Twitterze:

Nie podano dotychczas żadnych szczegółów na temat fabuły serialu tworzonego na potrzeby Disney+. Bohaterem produkcji będzie Baby Groot i jest to obecnie jedyna konkretna informacja. Więcej o I Am Groot dowiemy się zapewne już po Nowym Roku. Być może 2022 przyniesie również wieści związane z filmem Strażnicy Galaktyki 3, nad którym pracuje wspomniany już James Gunn.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie