Horizon-Zero-Dawn

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Horizon: Zero Dawn na PC z datą premiery i nowym trailerem

Wiemy, że blaszakowe wydanie Horizon: Zero Dawn trafi do graczy już 7 sierpnia. Przy okazji ujawniono trailer, który ujawnia możliwości graficzne wersji gry na PC.

Horizon: Zero Dawn na PC zadebiutuje już 7 sierpnia, trafiając na Steam (na platformie Valve zapłacimy 179,99 złotych) oraz Epic Games Store (tu tytuł kosztuje 169,00 złotych). Pokazano również nowy trailer z produkcji.

Wersja gry na PC została zapowiedziana wcześniej w tym roku. Wywołało to różne reakcje ze strony fanów; pisaliśmy chociażby o konsolowcu, który na wieść o tym zniszczył swój sprzęt i gorzko zapłakał.

Horizon: Zero Dawn to produkcja akcji z elementami RPG. Akcja tytułu jest umiejscowiona w odległej przyszłości, w której dominują inteligentne roboty przypominające zwierzęta. Wcielamy się w postać Aloy – dziewczyny, która zgłębia tajemnicę świata i przy okazji odkrywa swoje przeznaczenie. Za stworzenie gry odpowiada Guerilla Games. Premiera tytułu na PS4 miała miejsce w 2017.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się