Już nie utkniecie w łazience w Horizon Forbidden West. Nowy patch naprawia kilkadziesiąt błędów

Horizon Forbidden West - nowe DLC hejtowane przez wzburzonych graczy
Newsy PS4 PS5

Guerrilla Games opublikowało nowy patch do Horizon Forbidden West. Łatka usuwa kilkadziesiąt pomniejszych, ale irytujących błędów.

W najbliższym czasie warto poświęcić chwilę i zaktualizować kontynuację hitu od Guerrilla Games. Łatka o numerze 1.12 pozwala pozbyć się kilkudziesięciu – w tym niektórych dość nietypowych – problemów, na jakie natknęli się do tej pory gracze. Dobrą wiadomość mamy w szczególności dla tych, którym zdarzyło się… utknąć w łazience w Bazie. Oczywiście nie jest to jedyna zmiana, choć z pewnością jej wprowadzenie przyniesie ulgę niektórym sfrustrowanym graczom. Z pełną listą patch notes (w języku angielskim) zapoznacie się tradycyjnie na Reddicie, w niniejszym artykule zebraliśmy natomiast najważniejsze usprawnienia.

Jeśli natknęliście się na błąd, którego nie naprawiła najnowsza aktualizacja, możecie go zgłosić w specjalnym formularzu. Link do niego wraz z instrukcją znajdziecie również we wspomnianym wątku na Reddicie.

Horizon Forbidden West – patch 1.12

  • naprawiono błąd w Bazie, przez który gracz mógł utknąć w łazience
  • naprawiono błąd w głównym zadaniu Umierająca kraina, przez który postęp nie aktualizował się po pokonaniu Głoworoga
  • naprawiono błąd w zadaniu pobocznym Marsz żołnierza, przez który pominięcie celu Idź na początek ścieżki i udanie się prosto do Wakatty powodowało, że cele się nie aktualizowały
  • naprawiono błąd w zadaniu pobocznym Droga do domu, który powodował niepowodzenie misji po zebraniu wszystkich baterii
  • naprawiono błąd, który powodował, że towarzysze przestawali odpowiadać po trafieniu w walce
  • naprawiono błąd, który powodował, że Aloy podskakiwała przez czas do 10 sekund podczas zbierania przedmiotów
Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie