Dodatek do Horizon Forbidden West coraz bliżej? Wiele na to wskazuje

Horizon Forbidden West od PlayStation - Aloy na plaży z bronią
Newsy PS4 PS5

Możliwe, że dodatek do Horizon Forbidden West jest już stosunkowo niedaleko premiery. Gracze odkryli ciekawą poszlakę mogącą sugerować, że Guerrilla Games jest już na zaawansowanym etapie rozwoju rozszerzenia.

Jedna z aktorek pracujących przy motion capture Aloy dodała na Instagrama filmik, w którym informuje, że wróciła do studia nagrań. Aktorka opublikowała też niedawno zdjęcie z aktorem, który również udzielał się w przy produkcji Forbidden West. Niektórzy gracze twierdzą, że duet pracuje obecnie przy dodatku do gry. Nie możemy jednak wykluczać, że to zwykły zbieg okoliczności.

Nie jest żadną tajemnicą, że Horizon Forbidden West prędzej czy później otrzyma większe lub mniejsze rozszerzenie. Wzmianki o DLC pojawiły się w ocenie klasyfikacyjnej gry, a niedawno gracze odkryli też lokację, która może (ale nie musi) być miejscem akcji dodatku.

Guerrilla Games nie potwierdziło oficjalnie, czy planuje przygotować dodatek do swojej najnowszej pozycji. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Horizon Zero Dawn otrzymało duże rozszerzenie fabularne, jest to bardzo prawdopodobne. Mimo wszystko warto poczekać na konkretne ogłoszenie deweloperów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie