Horizon Forbidden West na PC wygląda zjawiskowo. Wspaniała grafika i niewidziane dotąd możliwości

Horizon Forbidden West Complete Edition na PC. Zwiastun zapiera dech
Newsy PC

Horizon Forbidden West Complete Edition ma w tym roku trafić na PC. Nowa edycja doczekała się zwiastuna, który zapowiada wybitną jakość oprawy.

Sony nie pozostaje dłużne PeCetowcom, co i rusz oferując im kolejne produkcje do sprawdzenia. Z racji tego, że w ubiegłym roku premierę miało świetnie przyjęte Horizon Forbidden West, już w najbliższych miesiącach na komputery osobiste trafi tytuł w edycji Complete Edition. Spodziewać się można iście przepięknej przygody. Nawet piękniejszej niż w przypadku PS5.

Po części nie ma się czemu dziwić, wszak zaawansowane PeCety oferują lepszą jakość oprawy niż konsola. Na razie nie znamy jednak szczegółowych wymagań gry, więc ciężko stwierdzić, czy każdy będzie mógł skorzystać z nowych opcji wodotrysków. Niemniej zwiastun prezentuje wybitnie piękną pozycję, wyposażoną w najnowsze technologie zarezerwowane dla najlepszych kart graficznych z rodziny RTX.

PlayStation zapowiada, że Horizon Forbidden West na PC zaoferuje nam DLSS 3.0, czyli nową wersję skalowania rozdzielczości z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Dzięki temu można liczyć na czysty i wyraźny obraz z wysoką płynnością, przy zachowaniu sensownej wydajności. Jakby tego było mało, gracze na komputerach otrzymają wsparcie DLAA, czyli zaawansowanej technologii antyaliasingu przestrzennego. Do tego wszystkiego technologia Reflex, aby zapewnić odpowiednią responsywność.

Nadal jednak nie znamy docelowej daty premiery gry. Spodziewać się można, że tytuł trafi na rynek w najbliższych miesiącach, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie