Premierowy zwiastun Horizon Forbidden West: Burning Shores. Tego lepiej nie przegapić

Horizon Forbbiden West: Burning Shores - genialny zwiastun na premierę
Newsy PS5

Czekacie na Horizon Forbbiden West: Burning Shores? Jeżeli nie, to nowy zwiastun powinien spowodować, że będziecie czekać. Jest pięknie, ślicznie i cudownie.

Sony doskonale wie, jak “wyhajpować” grę tak, aby zainteresować nią nawet tych, którzy za serią Horizon nie przepadają. Mówię tu oczywiście o sobie. Wstyd się przyznać, ale mimo kilkukrotnego podejścia, przygody Aloy prędzej czy później mnie odrzucały. Tylko że nie uczę się na błędach, bo nowy dodatek z pewnością będzie trzeba wypróbować.

Horizon Forbbiden West: Burning Shores z pewnością wygląda cudownie

Guerrilla Games opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej produkcji, który przemówi szczególnie do fanów marki. Nie tylko do nich, jak zresztą sam jestem tego dobrym przykładem. Nie będę Was dłużej trzymał w niepewności, więc po prostu zachęcę do obejrzenia świetnego materiału. Może i jest krótko, ale jest też treściwie.

Szczególne wrażenie robią pejzaże i detale świata, tym razem postapokaliptycznej wersji zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Zaskoczenia w tym nie ma, bo twórcy już wcześniej obiecali, że “przepchną jakość do granic możliwości”. Niestety, w parze z takimi ambicjami, idą też problemy. Dodatek nie trafi na PS4, bo sprzęt jest wyraźnie za słaby.

Jeżeli nie możecie doczekać się premiery, w tym miejscu znajdziecie nasz sposób na to, jak zaoszczędzić na nadchodzącym DLC. Debiutuje ono już 19 kwietnia 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie