Możesz zamawiać Horizon Forbidden West: Burning Shores i to taniej niż myślisz

Horizon: Forbidden West
Newsy PS5

Wystartowały pre-ordery na Horizon Forbidden West: Burning Shores. Choć w PS Store ten fabularny dodatek kosztuje 89 zł, możesz zapłacić za niego mniej.

Horizon Forbidden West: Burning Shores to duże fabularne DLC do świetnej gry na PS5. Choć premiera dodatku jest zaplanowana na 19 kwietnia, to już teraz można go zamawiać w PlayStation Store. Za pre-order otrzymasz bonusy w grze: Strój Szkwału oraz Łuk wyborowy Szkwału. Dodatek można kupić za 89 zł lub… 87 zł i dostać 11 zł “gratis” na inne dowolne zakupy w sklepie PlayStation. Jak to zrobić?

Oto sposób na tańsze Horizon Forbidden West: Burning Shores

Choć oficjalna cena dodatku to 89 zł, podam Tobie sposób, by wyjść na zakupie Burning Shores o wiele lepiej. Sposobem jest kupno karty doładowującej portfel w PS Store o wartości 100PLN w promocyjnej cenie, za 87 zł z groszami. No i dobra, wychodzi o niecałe 2 zł mniej za dodatek, ale weź pod uwagę jeszcze jedno.

Mianowicie to, że zostanie Tobie 11 zł z takiego interesu na koncie i możesz sobie przeznaczyć te środki na co chcesz. Np. można dołożyć do kupna innej gry lub dodatku. Kliknij w grafikę lub w link pod nią, by przenieść się do promocji na karty doładowujące konto z Instant Gaming. To zaufany sklep, warty zaufania:

PS-Store
Doładowania portfela PS Store w promocji Instant Gaming.

Burning Shores to dodatkowa zawartość do Horizon Forbidden West, w tym nowe wątki fabularne, postacie i wrażenia na oszałamiającym, ale niebezpiecznym nowym obszarze

Na południe od ziem klanu Tenakthów, tysiąclecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej doprowadziły do podziału ruin Los Angeles na zdradliwy archipelag. Rozegraj kolejny rozdział, w którym Aloy mierzy się z nowym, złowrogim zagrożeniem dla całej planety, które kryje się w tej niebezpiecznej, nieokiełznanej, dzikiej krainie.

Opis dodatku z PS Store.

W opisie dodatku czytamy też, że aby przejść na Płonący Brzeg, musisz zaliczyć główne zadanie (aż do Osobliwości włącznie) w wersji PS5 Horizon Forbidden West. Po zakończeniu głównego zadania, gracz otrzyma wezwanie poprzez fokus Aloy, które rozpocznie DLC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie