„Aloy” zagrała w Horizon Forbidden West na kanale PlayStation

Horizon Forbidden West - Aloy
PS4 PS5

PlayStation nie zaprzestało promowania Horizon Forbidden West po premierze gry. „Niebiescy” opublikowali wideo, w którym pokazują zmagania „głosu Aloy” podczas ogrywania Horzion Forbidden West.

Przez całe wideo możecie uświadczyć dwie osoby – Community Manager, Chanté Goodman oraz Ashly Burch, którą powinniście kojarzyć, jeśli ogrywacie Horizona po angielsku. Zobaczcie zmagania drugiej z wymienionych kobiet w najnowszej odsłonie cyklu dziejącego się w świecie post-apo.

Trzeba przyznać, że Ashley poszło dobrze. Choć powyższe nagranie składa się jedynie z pociętych urywków, to aktorka głosowa niejeden raz oddała celny strzał. Zdarzyło się też parę skuch, ale takie mogą się zdarzyć oczywiście każdemu.

Warto jednak pochylić się nad inną kwestią. Niezwykle zabawnym uczuciem jest słuchać podwójnie tego samego głosu. Głosu, który kojarzony jest w pierwszej kolejności (w tym przypadku) jako głos Aloy, a dopiero potem jako głos prawdziwego człowieka.

Premiera Horizon Forbidden West odbyła się 18 lutego 2022 roku. Gra jest już dostępna na PS4 oraz PS5. Przypominam, że podczas kupowania produkcji z PS Store da się łatwo wydać niepotrzebnie 40 zł więcej. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie