Wskakujcie na miotły. Wiemy, kiedy kolejny pokaz rozgrywki Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy opinia
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Niedługo znów rzucimy okiem na rozgrywkę Hogwarts Legacy. Potwierdzono, kiedy zaprezentowany zostanie kolejny gameplay z produkcji osadzonej w świecie Harry’ego Pottera.

Geoff Keighley zapowiedział, że gra od Avalanche Software zostanie zaprezentowana na Gamescom 2022 Opening Night Live. Opowieść o Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie będzie jedną z ponad 20 pozycji, które pojawią się na transmisji z wydarzenia.

Nie wiadomo, jak duży fragment rozgrywki zaprezentuje szykowany materiał. Nie spodziewałbym się jednak bardzo długiego gameplay’u, a raczej standardowego zwiastuna, choć możemy miło się zaskoczyć.

Gamescom Opening Night Live rozpocznie się 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego i prawdopodobnie potrwa ponad dwie godziny. W trakcie pokazu ujrzymy zapowiedzi nowych gier, prezentacje tych już zapowiedzianych produkcji oraz ogłoszenia nowości zmierzających do obecnych na rynku tytułów. Geoff Keigley zapewnia, ze w trakcie pokazu nie zabraknie „rzeczy, których ludzie nie spodziewaliby się tam znaleźć”.

Premiera Hogwarts Legacy w wersji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i S została przesunięta na 10 lutego 2023 roku. Data debiutu wersji na Nintendo Switch zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie