Wiemy, kiedy zadebiutuje Hogwarts Legacy. Niektórym się to spodoba, a niektórym nie

Hogwarts Legacy - walka z trollem
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj odbył się pokaz rozgrywki z długo wyczekiwanego już Hogwarts Legacy. Poznaliśmy nareszcie przybliżoną datę premiery. Gra na szczęście zadebiutuje w tym roku, ale dość późno.

Będąc nieco bardziej konkretnym, mam na myśli okres świąteczny 2022 roku. Takie informacje zostały przekazane pod koniec materiału z rozgrywki, który mogliście zobaczyć w tym miejscu.

Cóż, można w takim razie sądzić, że gra zadebiutuje pod koniec grudnia, jednakże przed samym Bożym Narodzeniem. Wiadomym jest, że wiele osób będzie chciało nabyć produkcję lub ją otrzymać właśnie z okazji wymienionego święta. Ogromnym nieporozumieniem marketingowym byłoby, gdyby tytuł od Avalanche Software pojawiłby się kilka dni później.

Niektórzy nie będą zadowoleni z tego, że Hogwarts Legacy zaliczy premierę tak późno. Poprzednie przecieki mówiły, że gra może pojawić się na półkach sklepowych jeszcze we wrześniu. Niestety, przyjdzie poczekać nieco dłużej, ale są tego też plusy. W końcu dzięki temu jest jeszcze większa szansa na otrzymanie na premierę jeszcze bardziej dopracowanej gry.

HL zmierza praktycznie na wszystkie obecnie wspierane w tej generacji sprzęty. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na konsoli Nintendo Switch. Informacje na temat tej ostatniej mogą być zaskoczeniem, jednakże oficjalnie pojawiły się na stronie produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie