Zręcznościowa produkcja prosto z Chin. Na dodatek z klasyczną rozgrywką

Przedstawiamy Hidden Dragon Legends.

Oasis Games – chiński wydawca gier wideo ogłosił, że najnowszy action platformer studia, Hidden Dragon Legends, pojawi się w sierpniu na konsoli PlayStation 4. Akcja tytułu, rozgrywająca się w starożytnych Chinach, postawi gracza przed wieloma wyzwaniami, takimi jak walka z zastępami nieustraszonych wrogów, skakanie i unikanie przeciwników za pomocą linki z hakiem, budowanie postaci dzięki rozwiniętemu drzewku umiejętności rodem z najlepszych gier RPG czy rozwiązywanie łamigłówek w sercu trwającej dookoła walki.

Hidden Dragon Legends – działająca na silniku Unreal Engine 4 – to stworzona w Chinach niezależna produkcja, która zabierze użytkowników wprost do czasów starożytnych. W trakcie rozgrywki gracze będą używać wszystkich swoich umiejętności do walki, akrobacji i rozwiązywania łamigłówek, torując sobie drogi przez mocarnych przeciwników, najsilniejszych bossów oraz zagadki rodem z gier typu Metroidvania. Wszystko to uzupełnia możliwość rozwoju cech wojownika przy użyciu zaawansowanego drzewka umiejętności, pozwalającego na dostosowanie stylu walki do własnych upodobań. W świecie gry zwaśnione klany walczą o potężny, starożytny artefakt zwany The Dragon Cauldron, który obdarowuje właściciela nadludzką mocą, niestety kosztem zdrowego rozsądku i spokoju ducha. Kiedy główny bohater orientuje się, że jest pod wpływem jego działania, co ma uczynić z niego maszynę do zabijania, wyrusza w podróż, aby wypełnić swoją misję.

Stworzona przez MegaFun Games i wydana przez Oasis Games na PS4 gra HIDDEN DRAGON LEGEND będzie dostępna na PlayStation Store w sierpniu tego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.