Rey i Poe powrócą do Gwiezdnych Wojen? “Nie zapominamy o nich”

Gwiezdne Wojny mają toksyczny fanbase przez mężczyzn - mówi szefowa Lucasfilm | Newsy - PlanetaGracza
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

W magazynie Empire pojawiła się rozmowa z szefową Lucasfilm, Kathleen Kennedy. W wywiadzie wyjawiła m.in., że Gwiezdne Wojny jeszcze nie skończyły z postaciami z nowej trylogii.

Choć trylogia sequeli nie spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów, z pewnością są osoby, które chętnie powitałyby ponownie postaci z nowych filmów. Okazuje się, że Rey, Finn czy Poe mają jeszcze szansę powrócić. Kathleen Kennedy nie podała wprawdzie szczegółów, ale jej słowa zdecydowanie dają nadzieję:

“Naturalnie nie zapominamy o tych postaciach. Będą żyć dalej i to właśnie o tym rozmawiamy z naszym zespołem kreatywnym”

– zasugerowała Kennedy w rozmowie z Empire Magazine.

Na najnowszą trylogię składają się filmy: Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi oraz Skywalker. Odrodzenie. Choć nie wiadomo nic konkretnego o ewentualnej kontynuacji z aktorami z tych filmów, fani z pewnością będą mieli co oglądać. Gwiezdne Wojny to przecież ogromne uniwersum, w ramach którego w najbliższym czasie pojawi się dodatkowo m.in. Księga Boby Fetta czy 3. sezon Mandaloriana.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie