Gwiezdne Wojny - Rey

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Rey i Poe powrócą do Gwiezdnych Wojen? „Nie zapominamy o nich”

W magazynie Empire pojawiła się rozmowa z szefową Lucasfilm, Kathleen Kennedy. W wywiadzie wyjawiła m.in., że Gwiezdne Wojny jeszcze nie skończyły z postaciami z nowej trylogii.

Choć trylogia sequeli nie spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów, z pewnością są osoby, które chętnie powitałyby ponownie postaci z nowych filmów. Okazuje się, że Rey, Finn czy Poe mają jeszcze szansę powrócić. Kathleen Kennedy nie podała wprawdzie szczegółów, ale jej słowa zdecydowanie dają nadzieję:

„Naturalnie nie zapominamy o tych postaciach. Będą żyć dalej i to właśnie o tym rozmawiamy z naszym zespołem kreatywnym”

– zasugerowała Kennedy w rozmowie z Empire Magazine.

Na najnowszą trylogię składają się filmy: Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi oraz Skywalker. Odrodzenie. Choć nie wiadomo nic konkretnego o ewentualnej kontynuacji z aktorami z tych filmów, fani z pewnością będą mieli co oglądać. Gwiezdne Wojny to przecież ogromne uniwersum, w ramach którego w najbliższym czasie pojawi się dodatkowo m.in. Księga Boby Fetta czy 3. sezon Mandaloriana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%