GTA VI - fanowska grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA VI znów narobiło szumu w sieci. Wszystko przez oferty pracy w Rockstar

GTA VI znowu wywołało spore zamieszanie. Rockstar szuka testerów i gracze sugerują, że mają oni pomóc przy najnowszym GTA. Nawet jeśli tak jest, niewiele to zmienia.

Chyba mało która gra wideo tak mocno pobudza graczy do dyskusji, jak Grand Theft Auto VI. Tytuł Rockstar z pewnością już powstaje, ale wciąż nie wiemy o nim dosłownie nic. Mimo to, brakowi zapowiedzi towarzyszą nagromadzające się plotki na temat gry.

Tym razem jednak prowokatorami spekulacji nie są sami gracze czy fałszywi informatorzy, a samo Rockstar. Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy. Kilka z nich dotyczy posady testera gier. Jedno ze stanowisk ulokowane jest w Edynburgu, czyli w studiu, które odpowiada właśnie za GTA. Według niektórych graczy, oznacza to, że GTA VI jest już na wykończeniu i Rockstar już je testuje.

O ile niewykluczone, że nowe GTA jest już w późnej fazie rozwoju, muszę rozwiać marzenia wielu osób. Rocktar nie rozwija tylko jednej gry, wszak Red Dead Online i GTA Online stale otrzymują duże aktualizacje. Patche do gier też wymagają testów i dokładnego sprawdzenia przed wypuszczeniem na serwery. Co więcej, Rockstar tworzy też next-genową wersję GTA V, którą również ktoś musi przecież przetestować.

Poza tym, nawet jeśli nowe Grand Theft Auto jest już testowane (a zapewne jest, bo przetestować trzeba nawet wczesną wersję gry), niewiele to zmienia. Zapowiedź tytułu może być oddalona o wiele miesięcy i nie cieszyłbym się nią z takim wyprzedzeniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%