GTA VI - nieoficjalne logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA VI będzie solidną grą single-player. Rockstar uspokaja graczy

Pracownik Rockstar Games potwierdził, że studio nie planuje zmieniać swojej wizji GTA VI przez ogromny sukces GTA Online. Fani serii mogą spać spokojnie.

Grand Theft Auto Online to dość nieoczekiwany fenomen, który ewoluował z interesującej ciekawostki w jedną z najpopularniejszych produkcji multiplayer. Niestety, sukces GTAO zaowocował brakiem fabularnych dodatków do GTA V, co mocno zabolało fanów jednoosobowych kampanii.

Fakt ten sprawił, że gracze zaczęli martwić się o przyszłość serii. O ile w Red Dead Online nie widać tendencji do porzucania fabularnej treści na rzecz sieciowego trybu, tak seria Grand Theft Auto charakteryzuje się bardziej podatną na rozgrywkę online specyfiką.

Okazuje się, że Rockstar nie zamierza wymyślać koła na nowo i zmieniać charakteru swojej sztandarowej serii. Ostatni dodatek do GTA Online charakteryzuje się tym, że da się go ukończyć w pojedynkę. Tarek Hamad – deweloper Rockstar Games – wypowiedział się na temat rzeczonego Cayo Perico Heist.

Hamad potwierdził, że fani GTAO mogą spodziewać się w przyszłości więcej treści przeznaczonej dla jednego gracza. Co więcej, kiedy został zapytany o to, czy Rockstar zamierza dalej tworzyć mocne przygody fabularne, skwitował to jednym słowem – absolutnie.

Możemy więc przestać martwić się o to, czy GTA VI dostarczy graczom świetną historię. Choć rozwój gry został nieco spowolniony przez gigantyczny sukces Grand Theft Auto Online, to wiele wskazuje na to, że jesteśmy już bliżej niż dalej do kontynuacji gangsterskiej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%