Gdy policja stara się aż za bardzo. Wideo z GTA V hitem w sieci

GTA V - wideo pokazujące aż za bardzo oddaną pracy policję
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Imponujące oddanie policji z GTA V. W internecie pojawił się krótki filmik, który od razu stał się hitem. Pokazuje moment, gdy funkcjonariusze starają się aż za bardzo.

Być pamiętacie paroletni filmik z GTA IV, który swego czasu był wielkim hitem? Pokazuje moment ucieczki przed policją w GTA IV, gdy gracz stawia wszystko na jedną kartę i przebija się przez barierki, lądując samochodem na dachu pobliskiego magazynu. Chwilę później ścigający go policjant postanowił zrobić to samo, czym zabił postać gracza. W razie czego wideo znajdziecie poniżej.

Tym razem kolejnym hitem w internecie okazał się krótki gif pokazujący bliźniaczo podobną sytuację. Postać gracza w GTA V również ucieka przed policją, ale postanawia rzucić się do wody, aby uciec. Funkcjonariusze najwyraźniej za bardzo poświęcają się pracy, bo postanowili wbić się samochodem prosto w pływającego gracza. Dość powiedzieć, że końcowe „muerto” jeszcze bardziej podkreśla zabawny wydźwięk całości.

Gracze na Reddicie bardzo szybko podłapali wideo. Wielu z nich dopatruje się w filmiku duchowego spadkobiercy hitu z GTA IV wspomnianego na początku tekstu. Trzeba przyznać – coś w tym jest. Być może Rockstar Games bardzo chce, aby policja nękała graczy jak najbardziej? Aż strach pomyśleć, co może przynieść GTA VI… No właśnie, co z tym GTA VI? Wychodzi na to, że po wielkich przeciekach trzeba dać deweloperom trochę czasu. Może to i dobrze, skoro w poprzedniej części wciąż mogą zdarzyć się tak kuriozalne rzeczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie