Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA V – nowy dodatek z Nocnymi Klubami w sieciowym trybie, nieoficjalnie

Rockstar ma pracować już nad kolejnym dużym dodatkiem do sieciowego trybu GTA V. Jeśli przecieki się potwierdzą, wkrótce rozkręcimy w GTA Online kolejny biznes.

Czekacie na duży powiew świeżości w GTA V? Na dodatek do trybu fabularnego dawno przestaliśmy liczyć, lecz GTA Online ma się dobrze i wciąż jest uzupełniane przez Rockstar o kolejne elementy. Niedawno cieszyliśmy się nowym trybem, który może spodobać się fanom PUBG i Fortnite Battle Royale, a przed nami coś o wiele większego. Jeśli oczywiście przeciek się sprawdzi.

GTA V – Nocne Kluby DLC w sieciowym trybie gry

Na początek zaznaczamy, że dopóki Rockstar nie ogłosi czegoś oficjalnie, nie bierzemy tego za pewniaka. Niektórzy insiderzy są jednak dobrze poinformowani, a do jednych z takich osób należy użytkownik Twittera skrywający się za pseudonimem Yan2295, którego doniesienia nie raz się sprawdziły.

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Tym razem Yan2295 ma krótką, lecz bardzo interesującą wiadomość dla fanów GTA V. Według niego Rockstar pracuje nad dodatkiem do GTA Online, który wprowadzi do gry nowy biznes – Nocne Kluby. Premiera dodatku zaplanowana jest ponoć już na czerwiec tego roku.

Nie wiadomo, co konkretnie będzie zawierało DLC, lecz pewnym wydaje się to, że gracze będą zarządzać siecią nocnych klubów, rozsianych po Los Santos. Do naszych zadań może należeć zdobywanie kolejnych klubów, rozbudowa miejsc o atrakcje, które przyciągną klientów i pozwolą zarobić więcej kasy. Możliwe, że będziemy też prowadzić wojenki i odpierać np. innych NPC w naszym klubie.

Dajcie znać, jak zapatrujecie się na taką zabawę!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%