GTA San Andreas meme

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zapowiedź GTA Trilogy Remake w październiku? Oto nowy odcinek telenoweli

Z hulającego po internecie dokumentu wynika, że Take-Two planuje wskrzesić trzy wydane wcześniej produkcje. Tak – możliwe, że chodzi o GTA III, Vice City i San Andreas.

O tym, że Take-Two może mieć w planach wydanie GTA Trilogy Remake, spekuluje się od dawna. Natomiast teraz pogłoski zdają się nabierać realnych kształtów za sprawą dokumentu od Take-Two, który trafił do sieci.

Źródło ma pochodzić z konferencji Take-Two. Z zawartych tam informacji wynika, że firma szykuje się do zaprezentowania trzech produkcji, które mają być odnowionymi wersjami wydanych wcześniej tytułów. Oczywiście wiele osób odstawia GTA Trilogy. Niemniej – jak to zwykle w przypadku informacji dotyczących serii bywa – nikt tak naprawdę nie wie, o co tu dokładnie chodzi.

Wspomniane reprodukcje mają trafić do graczy do końca marca 2022. To by sugerowało, że ich oficjalnego ujawnienia możemy spodziewać się już niebawem. Być może stosowny moment nadejdzie w drugiej połowie października – na ten czas przypada bowiem 20. rocznica wydania GTA III.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się