GTA Online zabierze graczy na nową wyspę? Rockstar coś szykuje

GTA Online - logo
PC PS4 XOne

GTA Online może wzbogacić się o zupełnie nową lokację. Rockstar Games szykuje się do zapowiedzi nowej aktualizacji swojej sztandarowej gry.

Grand Theft Auto Online wciąż jest jedną z najpopularniejszych produkcji multiplayer. Rockstar Games stale rozwija swoją grę już od siedmiu lat i trudno się dziwić. To prawdziwa kopalnia złota.

Niedawno Rockstar opublikowało tajemniczą zapowiedź na swoich mediach społecznościowych. Całość kojarzy się z dawnym projektem studia – Agent – który został anulowany. Jest to jednak bez wątpienia nowa aktualizacja do GTAO

Na tym nie koniec nowych zapowiedzi. W samym Grand Theft Auto Online pojawiły się dość makabryczne ciekawostki w postaci zwłok wyrzuconych na brzeg. Z pewnością nie są one sprawką graczy, a przy samych ciałach znajdują się walizki.

Szef Take-Two – wydawcy gry – zapowiedział niedawno, że do GTAO zmierza największa aktualizacja w historii produkcji. Co więcej, ma ona zawierać zupełnie nową lokacją, w której najprawdopodobniej odbędzie się jeden z napadów.

Fani spekulują, że aktualizacja może wprowadzić pierwsze wątki fabularne z GTA VI. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak GTA Online z pewnością powróci w nowej odsłonie cyklu.

Wkrótce powinniśmy otrzymać więcej konkretów o nowej aktualizacji. Rockstar lubi bawić się oczekiwaniami graczy i podobne akcje promocyjne nie są niczym nowym dla twórców Grand Theft Auto.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie