GTA Online – niestandardowy Progen Itali GTB już na ulicach Los Santos

Auto do kupienia w Benny’s Original Motor Works w GTA Online.

Rockstar informuje o kolejnym supersamochodzie, który jest już dostępny w sieciowym trybie GTA V. Mowa o niestandardowym modelu Progen Itali GTB.


Ten smukły tygrys ma niezłego kopa, łyka zakręty na śniadanie i z łatwością terroryzuje rywali z toru. Dodatkowo Benny pozwala w dużym stopniu podrasować tę maszynę, modyfikując właściwie wszystko od silnika po wykończenie wnętrza. Z kolei wielkie szychy biznesu z Los Santos mogą mieć usługi Benny’ego na telefon. Jeśli kogoś na to stać, może zakupić sobie biurowy warsztat, który pozwala odpicowywać bryki, nie ruszając się z wygodnego wnętrza biurowca – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Jak prezentuje się niestandardowy Progen Itali GTB? Załączajcie poniższy filmik!

Pamiętacie intro z NFS: Most Wanted i Underground 2? Odtworzyli je w GTA V

Użytkownik YouTube o pseudonimie RavenwestR1 pochwalił się swoją najnowszą realizacją dwóch materiałów wideo. Mowa o zaadaptowaniu w GTA V intra pochodzącego z Need for Speed: Most Wanted oraz Underground 2.

Całość klimatem mocno przypomina oryginał i widać, że twórca poświęcił sporo pracy na przygotowanie tych krótkich filmików. Nie brakuje też tutaj ciekawych pomysłów na ich zrealizowanie.

Zerknijcie zatem na poniższe materiały i dajcie koniecznie znać co o nich sądzicie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

101 Shares
Share101
+1
Tweet