GTA 6 – zapowiedź może być tuż tuż, Rockstar aktualizuje stronę

Rockstar wykonał mały ruch, który może zwiastować szybką zapowiedź GTA 6. Tak przynajmniej twierdzą fani gangsterskiej serii, którzy opisali swoje znalezisko na forum Reddit.

Temat GTA 6 powraca jak bumerang co pewien czas, lecz dzisiaj mamy naprawdę dobry powód, by jeszcze raz się nad nim pochylić. Ostatnie niepotwierdzone informacje wskazywały, że zapowiedź GTA 6 nastąpi w tym tygodniu i choć ciężko brać na serio każdą pogłoskę, kto wie, co tak naprawdę kombinuje Rockstar.

GTA 6 – co wskazuje na szybką zapowiedź gry?

Wpiszcie sobie w przeglądarce internetowej gtav.com, następnie gtavi.com, gtavii.com oraz na koniec gtaviii.com. Każdy z tych adresów jeszcze kilkanaście godzin temu prowadził na oficjalną stronę Rockstar Games, lecz coś się zmieniło. Jeden z adresów nie zawiedzie nas już na stronę dewelopera i po jego wpisaniu wyskoczy błąd “Ta witryna jest nieosiągalna”. Domyślacie się już, o który adres chodzi? No właśnie – o GTA 6.

Użytkownicy forum Reddit twierdzą, że podobną sytuacje mieliśmy tuż przed zapowiedzią Grand Theft Auto 5 i dodają, że przekierowanie gtavi.com zmieniono na stronę nowej gry, lecz witryna jest jeszcze w budowie. Jest jeszcze jeden dowód

Gracze dokopali się do danych mających świadczyć o tym, że witryna gtavi.com należy do Take-Two, a jej ostatnia aktualizacja miała miejsce wczoraj, 23 marca. Zerknijcie na poniższy PrtSc:

GTA 6

Jeśli GTA 6 rzeczywiście zostanie wkrótce ujawnione, to niewykluczone, że stanie się to przy okazji prezentacji konsoli PlayStation 5. Według pogłosek z zeszłego roku, nowa gra z gangsterami miałaby być tymczasowym exclusive’m na PS5.

A właśnie – wspomnieliśmy na początku o plotce, według której GTA 6 ma zostać zapowiedziane w tym tygodniu. Uściślając – ma się to niby stać jutro, 25 marca. Szczegóły na temat przecieku opisaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.