GTA 6 wkrótce, twierdzi Trevor z GTA 5

GTA 6 wkrótce, twierdzi Trevor z GTA 5
Newsy PC PS4 PS5 XOne

Aktor wcielający się w jednego z bohaterów Grand Theft Auto 5 nie ma wątpliwości, kiedy pojawi się GTA 6.

Premiera GTA 6 może być bardzo blisko – daje do zrozumienia Steven Ogg, czyli aktor wcielającego się w Trevora z GTA 5.

Kiedy GTA 6? Prosta matematyka

Niedługo wyjdzie. Produkcja gier trwa od 7 do 8 lat. Policzcie sobie zatem sami – powiedział ponoć Steven Ogg podczas Brasil Game Show (dzięki Erudipedia).

Zatem licząc od premiery GTA 5 w 2013 roku wychodzi na to, że ​​data premiery GTA 6 przypada na rok 2020 lub 2021. Możliwe jest jednak, że Ogg tylko zgaduje i nic nie wie na ten temat, ponieważ nic nie wskazuje na to, by był on faktycznie zaangażowany w nowe Grand Theft Auto.

Jak zauważa wspomniany serwis, studio Rockstar nigdy nie oferowało dwa razy tej samej grywalnej postaci w GTA, więc jest mało prawdopodobne, by Trevor powrócił jako bohater Grand Theft Auto 6. Jednak istnieje prawdopodobieństwo, że Trevor powróci do gry jako postać drugoplanowa i wtedy rzeczywiście możemy zakładać, że aktor posiada jakąś wiedzę na temat planów Rockstar.

Do słów Stevena Ogg’a odniósł się insider Yan2295, który jest jedną z najbardziej wiarygodnych postaci, jeśli chodzi o przecieki związane z serią GTA. – Sądzę, że to tylko przypuszczenia – twierdzi Yan2295 i dodaje, że nawet jeśli aktor mógłby coś wiedzieć, to miałby stanowczy zakaz dzielenia się wszelkimi informacjami na ten temat.

Skoro już ruszyliśmy ponownie temat nowej części GTA, warto przypomnieć, co mówią ostatnie plotki na temat gry.

GTA 6 dopiero na PS5 i Xbox Scarlett?

Ostatnie plotki na temat GTA 6 wskazują, że Rockstar wypuści ten tytuł dopiero na nową generację konsol, która zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku.

Najnowsze pogłoski o GTA 6 pochodzą z forum Reddit, gdzie jeden z użytkowników serwisu powołuje się na zaufane źródła w szeregach Rockstar India. Te miały zapewnić tajemniczego informatora, że produkcja Grand Theft Auto 6 rozpoczęła się na dobre w połowie 2018 roku i na razie gra funkcjonuje pod kryptonimem Project Americas.

Nowe GTA raczej nie będzie rewolucją, a ewolucją tego co znamy z GTA 5. Nie ma zatem co liczyć na diametralną odmianę mechanik rozgrywki, lecz ulepszenie tego, co już znamy. Jedną z nowości na pokładzie będzie system dynamicznej pogody, a oprócz niego w grze doświadczymy systemu dynamicznej zmiany budynków. Pierwszej ze wspomnianych nowości tłumaczyć nie trzeba, a jeśli chodzi o drugą, ma być ona powiązana z różnymi okresami czasu, w których rozegra się akcja GTA 6. Odwiedzimy zatem te same lokacje, lecz w zależności od postępu w rozgrywce, będą one wyglądać inaczej.

Wracając jeszcze do systemu zmiennej pogody – tutaj ciekawostką jest to, że padający deszcz to nie tylko tło wydarzeń, a gracz może doświadczyć żywiołów na różne sposoby. Co powiecie na to, że w gracza może trafić piorun, albo zostaniemy porwani przez falę powodziową? Ponoć w trakcie kampanii fabularnej zobaczymy potężne tornado.

Informator wspomina też o miejscu akcji GTA 6. Rockstar ma nas wrzucić do Vice City, lecz to nie koniec. Zwiedzimy bagna, mniejsze wysepki oraz dużą wyspę i udamy się do Liberty City, lecz w tym mieście nie porządzimy swobodnie i będziemy ograniczeni do pewnych wyrywków metropolii w ramach misji fabularnych.

Gra ma również zaoferować kilka zakończeń, które mają się różnić w zależności od podejmowanych decyzji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie