GTA 6 – premiera i akcja na Jamajce i w Kolumbii. Nowe przecieki i spekulacje

GTA 6 – premiera i akcja na Jamajce i w Kolumbii. Nowe przecieki i spekulacje
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Temat GTA 6 powraca systematycznie, choć wciąż w formie niepotwierdzonych wieści. Okres świąteczny przynosi ze sobą kolejne ciekawostki, w tym wypatrzone na zdjęciu od Rockstar flagi Jamajki oraz Kolumbii. Przypadek?

Grand Theft Auto to jedna z najbardziej znanych marek w świecie gier wideo, więc nic dziwnego, że miliony graczy z utęsknieniem oczekuje premiery GTA 6 – zwłaszcza, że piątka ma już swoje lata i wielu z nas po prostu się przejadła. GTA Online co prawda zapewnia jako takie atrakcje, lecz nie ma to jak nowa fabuła. Kiedy, co i gdzie? Oto garść nowych przecieków.

GTA 6 – premiera jesienią 2021 roku

Twierdzi tak insider posługujący się pseudonimem PSErebus, który wcześniej trafił z kilkoma wieściami z obozu PlayStation, ujawniając m.in. datę premiery The Last of Us 2, zanim oficjalnie podało ją Naughty Dog. Teraz informator twierdzi, że nowe GTA zostanie wydane pod koniec 2021 roku, a więc około rok po premierze PS5 i Xbox Series X. Jeśli taki scenariusz się sprawdzi, Rockstar zafunduje nam grę na next-geny, najpewniej omijając obecną generację. Po pewnym czasie GTA 6 z pewnością zawita również na komputerach PC.

 

GTA 6 – miejsce akcji

Kolejna ciekawostka dotyczy rzekomego miejsca akcji Grand Theft Auto 6 i co zasługuje na podkreślenie, jej źródłem jest sam deweloper. Studio postanowiło bowiem obdarować swoich pracowników drobnymi gadżetami, wśród których znalazły się m.in. naszywki z logo Rockstar na tle barw Jamajki oraz Kolumbii. Fotkę opublikował na Twitterze jeden z obdarowanych, lecz szybko zmienił dostępność swojego profilu na prywatną.

W sieci od razu zaczęto  spekulować, że Rockstar nieprzypadkowo umieścił na naszywkach barwy wspomnianych państw, ponieważ właśnie tam zaniesie nas fabuła i akcja GTA 6. Wcześniejsze plotki wskazywały jako miejsce wydarzeń szóstki właśnie Amerykę Południową, więc może nie wszystkie doniesienia były wyssane z palca?

Rockstar

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie