GTA 5 wita Spider-Man’a z PS4. Walka jak na konsoli, wkrótce gadżety i więcej

Społeczność moderów skupionych wokół GTA 5 jest naprawdę świetna. Jeden z nich uraczył nas ciekawym projektem, który nawiązuje do ekskluzywnej gry Spider-Man z PlayStation 4.

Spider-Man to jedna z najlepszych gier zeszłego roku na PlayStation 4, która nigdy nie pojawi się na komputerach PC. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by inspirowany wspomnianym hitem Człowiek Pająk nie odwiedził GTA 5. Tak się zresztą właśnie stało.

GTA 5 wita Spider-Man’a z PlayStation 4

Moder JulioNIB znany jest z przenoszenia do GTA 5 różnych superbohaterów. Obecnie pracuje on nad modyfikacją ze Spider-Man’em, która w dużym stopniu jest zainspirowana zeszłoroczną grą na PS4.

Mod ma status WIP i w obecnej wersji zawiera animacje huśtania się na pajęczynie, umożliwia strzelanie pajęczyną czy zwisanie głową w dół z różnych obiektów (np. z latarni). Możemy wspinać się po budynkach, a nawet tak pokombinować z pajęczyną, by zawiesić na niej cały samochód. Modyfikacja to również ataki wręcz i specjalne ataki, które opierają się na grze Spider-Man z PlayStation 4.

W ostatecznej wersji moda JulioNIB planuje wprowadzenie różnych gadżetów dla bohatera, które widzieliśmy w grze na PS4. Programista pracuje też nad kolejnymi animacjami i przenoszeniem do GTA 5 kolejnych ataków. Chce dodać też system losowych zbrodni w całym mieście, na które będziemy reagować. Pojawi się funkcja rozbrajania celu, HUD i wiele więcej.

Jednym słowem, otrzymamy w GTA 5 namiastkę Spider-Man’a, lecz oczywiście bez misji fabularnych i całej opowieści. Pobawimy się jednak wykonując różne zadania i aktywności.

Niestety, opisywany mod nie jest darmowy i żeby go pobrać, musimy wspomóc twórcę kwotą 10 dolarów. Za kilka dni pojawi się jednak przedpremierowa wersja modyfikacji, do której dostęp otrzymamy płacąc tylko 2 dolary. Jeśli sądzicie, że warto, zajrzyjcie na tę stronę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: