GTA 5 Vice City Remastered vs GTA: Vice City. Mod robi wrażenie

Nie tak dawno do GTA 5, za sprawą moda, trafiło całe miasto z kultowego GTA: Vice City. Zobaczcie, jak bardzo wyładniała metropolia.

Na początku stycznia pisaliśmy o modyfikacji do GTA 5 o nazwie Vice Cry: Remastered. Teraz na YouTube’owym kanale Candyland pojawiło się porównanie moda z oryginalną grą GTA: Vice City. I wiecie co? Mod prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

GTA 5 Vice City Remastered vs GTA: Vice City

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, modyfikacja wprowadza wiele nowych tekstur, które doskonale oddają klimat oryginału. Dzięki silnikowi graficznemu napędzającemu GTA 5, miasto z Vice City dostaje dodatkowe efekty, jak np. pięknie wyglądająca deszczowa pogoda.

Warto wspomnieć, że mod Vice Cry: Remastered to nie tylko odświeżona grafika, lecz również misje, które możemy wykonać. Co prawda mod nie pozwala rozegrać pełnej kampanii z Vice City w GTA 5, lecz otrzymujemy mniejsze aktywności, które możemy rozegrać jako Tommy Vercetti. Z pewnością dodaje to dodatkowego smaczku projektowi, ponieważ całość nie ogranicza się jedynie do podziwiania odświeżonych lokacji.

Miasto w nowej oprawie zawiera też efekty odbić na szybach, trójwymiarowe modele neonów czy działającą sygnalizację świetlną. Kto jeszcze nie pobrał modyfikacji, może to zrobić pod tym adresem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.