Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – fotorealizm na wyższym poziomie. Jeden z lepszych modów graficznych z dużą aktualizacją

Czy po tylu latach od premiery GTA 5 może stać się jeszcze ładniejsze? Moder skrywający się za pseudonimem Razed udowadnia, że tak.

W sieci wylądowała ogromna aktualizacja NaturalVision Remastered do GTA 5, który jest jednym z najlepszych modów poprawiających grafikę leciwego tytułu od Rockstar.

Twórca moda informuje, że to ostatnie ważna aktualizacja NaturalVision Remastered. W planach są jednak pomniejsze łatki, ponieważ jest kilka rzeczy, których Razed nie miał czasu ukończyć.

Najnowsza wersja moda zajmuje się przede wszystkim efektami pogodowymi. Moder zajął się poprawą chmur, błyskawic czy takich detali jak kałuże po deszczu. Oprócz tego mamy masę innych zmian, jak jaśniejsze światła tylne pojazdów czy funkcję wyłączania mokrych dróg. Jeśli chcecie pobrać moda, zerknijcie na tę stronę.

Razed ma nadzieję, że Rockstar wypuści w przyszłym roku Red Dead Redemption 2 na PC i zaznacza, że z chęcią podejmie się poprawy grafiki w nowej grze od Rockstar.

GTA 5 – NaturalVision Remastered


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%