Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Gry za darmo jak w PS Plus i Xbox Live Gold. Oferta Twitch Prime!

W ramach członkostwa w usłudze Twitch Prime, rosnący gigant streamu – Twitch, co miesiąc oferować będzie darmowe gry. Z powodu dobrze przyjętego programu Indie Amplifier (gdzie promowane są produkty niezależnych deweloperów), już w marcu i kwietniu Twitch udostępni za darmo aż 10 tytułów.

Gry za darmo w ramach abonamentu Twitch Prime

W lutym pisaliśmy, że Twitch zmienia się w platformę sprzedającą gry, a już teraz wprowadzono dodatkowe atrakcje dla prenumerujących usługę Twitch Prime. Akcja abonencka, w której do zdobycia będzie 10 tytułów, rozpocznie się już jutro (15 marca). W ciągu miesiąca dostępne za darmo będą następujące tytuły:

  • Superhot
  • Shadow Tactics
  • Tales from Candlekeep
  • Oxenfree
  • Mr. Shifty

8 premier w nowym tygodniu. Mocny marzec dla graczy

Podczas programu Indie Amplifier, widzowie mogli oglądać gameplaye tytułów, które będą darmowe już w przyszłym miesiącu. Twitch nie ograniczył się znów do jednej gry. W kwietniu pobierzemy pięć następujących produktów:

  • Tales from the Borderlands
  • SteamWorld Dig 2
  • Kingsway
  • Tokyo 42
  • Dubwars

Abonenci mogą skorzystać z tego prezentu, klikając na symbol korony, znajdujący się na stronie startowej aplikacji. Gry nie będą jednak częścią ani Steama, ani innych platform growych. Pobierzemy je jedynie za pomocą aplikacji Twitch.

Oferta będzie dostępna od 15 do 31 marca, jednak gry pozostaną nasze tak długo, aż nie zrezygnujemy z subskrypcji.

Twitch Prime plus Amazon Prime Video

Miesięczny wydatek przez pierwsze pół roku, jaki poniesiemy wykupując Twitch Prime to 12 złotych. Po tym czasie koszt wzrośnie do 26 złotych. Jednak w tej cenie dostaniemy nie tylko dostęp do gier, ale także do seriali oraz filmów, znajdujących się w serwisie Amazon Prime Video. Taki abonament pozwala również na pozbycie się reklam pojawiających się podczas darmowych streamów, a także na subskrypcję dowolnego streamera, bez uiszczania dodatkowych opłat.

Warto przypomnieć, że tytuły takie jak Superhot oraz Tales from the Borderlands znalazły się już wcześniej w dodatkowej, darmowej ofercie Twitcha. Darmowej umieściłam w cudzysłowie, gdyż raz ściągnięte tytuły nie zostaną nasze na zawsze tak, jak w przypadku chociażby platformy GOG. Będziemy z nich korzystać tak długo, jak nie zdecydujemy się na przerwanie prenumeraty. Jak myślicie, czy Twitch takim posunięciem stanie się niebawem mocnym konkurentem dla podobnych akcji w PS Plus i Xbox Live Gold?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%