Wygraj dowolną grę! Wystarczy kilka kliknięć [AKTUALIZACJA]

Konkurs z nagrodami i grami
Newsy

W tym specjalnym giveaway’u możesz wygrać dowolnie wybraną przez siebie grę. Mnóstwo gier na liście!

[AKTUALIZACJA: 1 grudnia 2022 roku]:

Mamy zwycięzcę listopadowego giveaway! Został nim użytkownik:

  • gamer-3c06b4c
    wygrana: Xbox Gift Card 30€ (Euro area) – Europe

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do grudniowej edycji! Pamiętajcie, ten giveaway trwa przez cały miesiąc i zawsze na początku miesiąca go wznawiamy, co oznacza, że można cyklicznie u nas wygrywać 🙂

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 1 listopada 2022 roku]:

Wraz z naszym partnerem Instant Gaming przygotowaliśmy giveaway, z którego żal byłoby nie skorzystać. Dlaczego? Zasady są bardzo proste a i nagrody atrakcyjne, bowiem do wygrania jest dowolna gra z oferty Instant Gaming! Nie ważne, czy jesteś fanem The Sims 4, Call of Duty, Uncharted, czy FIFY, wybierz tytuł, który Cię interesuje lub doładowanie do portfela (tak, te też można wygrać) i to w zasadzie tyle. Dobra, może prawie tyle.

Po pierwsze, aby wziąć udział w giveaway, musisz mieć konto na Instant Gaming. Założenie go jednak trwa dosłownie chwilkę i na pewno warto to zrobić, aby wziąć udział w zabawie, a także później korzystać z bogatej oferty sklepu.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY

Po drugie, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, to wystarczy, że będziesz aktywna/y. Za konkretne działania dostajesz punkty, a ta osoba, która uzbiera ich najwięcej, wygrywa! Na przykład za udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze dostajesz 500 punktów, tak samo za śledzenie Instant Gaming w mediach społecznościowych. Punkty zgarniasz nawet za oglądanie wideo na YouTube!

To jak, wchodzisz w ten giveaway? Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 30 listopada do końca dnia, pozostało więc niewiele czasu, aby zbierać punkty!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie