Gry startowe PS5. TLoU 2 Online i Killzone Online w ankiecie Official PlayStation Magazine

Choć wiemy już co nieco na temat specyfikacji technicznej PlayStation 5, nadal nie padły żadne oficjalne zapowiedzi odnośnie najważniejszego – jakie będą gry startowe PS5?

Gry startowe PS5 to temat, do którego Sony jeszcze nie podchodzi publicznie i nic dziwnego, skoro trzeba zająć się promocją Deatch Stranding, The Last of Us 2, a później Ghost of Tsushima. Jest jeszcze Nioh 2 i kilka innych projektów wartych uwagi, które pojawią się na obecnej generacji. Część fanów PlayStation zerka jednak w przyszłość, a konkretniej – wyczekuje okresu świątecznego 2020 roku, ponieważ wtedy nastąpi premiera PS5 i jest to oficjalna wiadomość. Jakie gry na start przyniesie next-gen? Oficjalny Magazyn PlayStation UK wychodzi do graczy z ciekawą ankietą – czyżby coś wiedzieli?

Gry startowe PS5 – w co byście zagrali?

Właśnie takie pytanie Oficjalny Magazyn PlayStation UK zadał czytelnikom, przedstawiając do wyboru następujące tytuły:

  • Horizon Zero Dawn 2
  • Last Of Us Part II Online
  • Killzone Online
  • Ghost of Tsushima PS5

PROMOCJA – PlayStation Plus – 12 Miesięcy Subskrypcja (Poland) – 186.49 zł

Na liście mamy m.in. gry, o których już się mówiło w kontekście nowej generacji. To Ghost of Tsushima (podobno ma się pojawić na PS4 i PS5) oraz Horizon Zero Dawn 2, które ponoć już się robi. Najciekawiej prezentuje się jednak Killzone Online i The Last of Us: Part 2 Online, które nie są już takie oczywiste. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy wspomniany magazyn coś wie, czy to tylko zwykłe spekulacje.

Nowe Killzone to bardzo kusząca perspektywa. Przypominamy, że odsłona z podtytułem Shadow Fall była startowym tytułem na PlayStation 4. Później studio Guerrilla Games poświęciło sporo czasu na Horizon Zero Dawn oraz DLC, zatem nie miało za bardzo czasu na kolejną dużą część wspomnianej strzelanki. Kto wie, czy deweloper nie zaskoczy nas teraz sieciową odmianą kultowej marki.

Odnośnie The Last of Us 2 Online, pewne jest to, że moduł sieciowy zostanie wcześniej czy później opracowany, o czym wspominało osobiście studio Naughty Dog. Wypuszczenie trybu wieloosobowego na premierę PS5 byłoby strzałem w dziesiątkę.

A Wy jakie gry chcielibyście ograć zaraz po kupnie PlayStation 5?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: