Te gry na PlayStation w Media Expert to hit. Warto je mieć w swojej kolekcji

GTA-5
Newsy

Przedstawiamy 9 najpopularniejszych gier na PlayStation 4 w Media Expert. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nie da się ukryć, że są takie produkcje na rynku, które zawsze będą się dobrze sprzedawać. Tak jest chociażby z serią gier FIFA. Nie bez powodu FIFA 22 znalazła się na naszej liście najpopularniejszych gier w Media Expert. Najnowsza odsłona działa na nowej jak i starej generacji sprzętu od Sony, dodatkowo ta na PS5, wzbogacona jest o lepszą jakość grafiki.

Na liście nie zabrakło też innych popularnych tytułów. I tak nie dziwi nas chociażby Horizon: Forbidden West. Kto nie grał w najnowsze przygody Alloy, powinien czym prędzej nadrobić zaległości!

Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę

W zestawieniu mamy zdaje się że jedną z najważniejszych marek dla Sony. Mowa o The Last of Us i drugiej części gry. Ta niesamowita przygoda wciąga od początku do samego końca i przyznać trzeba, że trudno jest znaleźć coś na tym samym poziomie co TLOU 2.

Jeśli z kolei lubicie gry akcji z superbohaterami, to koniecznie sięgnijcie po Spider-Man: Miles Morales. Otwarty świat z wieloma ciekawymi miejscówkami do zwiedzania, wartka akcja i przede wszystkim świetny system walki sprawiają, że to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Człowieka Pająka i nie tylko.

Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę

A co powiecie na trochę klasyki? Tak tutaj też coś mamy. Mowa o GTA V, które jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów. Popularność tej gry wcale nas nie dziwi. Próżno jest znaleźć inną tak dobrą gangsterską opowieść.

Na koniec polecamy God of War, czyli sporo walki i akcji w jednym. Do tego ta grafika! Kratos to jeden z największych twardzieli w branży gier, ale w najnowszej odsłonie serii, pokazuje też swoje drugie oblicze.

Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie