Gry na PS5 w tekturowych pudełkach. Ekologiczna wizja fana

0 komentarzy

Ekologicznie i ciekawie, lecz Sony pójdzie zapewne szablonem i będziemy mieli opakowania z plastiku. Mimo to warto zobaczyć, jak mogłyby wyglądać gry na PS5 w papierze.

Ochrona środowiska to ostatnimi czasy temat na topie, i dobrze, ponieważ nic tak bardziej nie boli, jak tony produkowania plastiku i innych niszczących naszą planetę zbędnych opakowań. Branża gier też reaguje na ekologiczne trendy, o czym świadczy choćby ostatnie zapewnienie firmy SEGA, która ogłosiła, że planuje wprowadzić ekologiczne wersje pudełek na gry PC. Będą to papierowe boxy nadające się do recyklingu.

Chyba właśnie pod wpływem komunikatu SEGA, grafik Dan Tiller postanowił stworzyć projekt na ekologiczne pudełka do gier na PS5.

Gry na PS5 bez plastiku. Co byście powiedzieli?

Taaak… raczej nie ma co oczekiwać, że Sony zaskoczy nas takim ruchem, lecz sami spójrzcie i dajcie znać, jak podobają się Wam opracowane przez artystę kartoniki:

Wcześniej wspominaliśmy też o projekcie czarnych plastikowych pudełek na gry do PlayStation 5, który również wygląda bardzo ciekawie i na pewno jest bardziej prawdopodobny do zrealizowania.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się